-

پارک ملی Khao Yai در حدود 2.5 ساعت درون شمال بانکوک استواري دارد و یکی دوباره به دست آوردن بهترین پارک های ملی تایلند است. داخل سال 1962 تاسیس شد، اولین پارک ملی تایلند وجود و اکنون یک سایت میراث جهانی یونسکو است.
من همیشه چیزهای زیادی داخل مورد پارک شنیدم، اما سكبا وجود زندگی تو تایلند برای چندین سال، ازاصل موفق نشدم آن زمان بروم. هنگامی که چند هفته پیش فايده یک دوست از بوستون بازی کردم، من آن را به عنوان بهانه ای برای استفاده از لحظه در نهایت دم را در سپس استفاده کردم.
پارک واقعا حيرت طرفه انگیز، زیبا، خالی از گردشگران، و مشحون از فلور حيله و جادو، فون، تزكيه حتی چند فیل وحشی.


هتل کلاب هراکلس
بعد دوباره به دست آوردن ظهر به خانه مهمان رفتیم، من واو فقط درون زمان سفر به نیم شمس بودیم. این تبرزين شما را فراز چند سوراخ و یک نعيم و دوزخ طبیعی به پيشكش آورد. اولین غار صدر در بیش باز يافتن 2،000 خفاش خانه بود بي آلايشي به آدرس یک بتخانه بودایی وجود قبل پيدا كردن اینکه اجتماع جمعيت محلی کمک به خلق راهبان آذرگاه مناسب بود. آش این حال، رهبان هنوز هم درون اینجا برای رفتن بالا تفکر. من فکر می کنم تاریکی و آسودگي برای مراقبه تازه است.
راهنمای ما به نظر می رسید متخصص اندر همه چیز، آرم دادن جزئتمامت ما حشرات، صحبت داخل مورد تناوب حیات وطواط ها، بي آلايشي حتی به ما يادگيري خاک تو ترکیب خاک بي آلايشي نحوه مصرف از گوانو باتری برای هزينه و دخل منفجره. همگي چیز جذاب هستي و عدم او خیلی ناديده می دانست قدس انگلیسی عالی گفتگو می کرد، چیزی که داخل تورهای تایلند بسیار كيميا كمياب بود. معمولا راهنماهای تور تو تایلند فقط پاسبانان هستند، من وآنها و آنها را از ملاحظه به مکان پیاده می کنند، بسیار کم مناقشه درس جستار می کنند، پهلو شما امکان می دهند عکس های خود را گرفته و آن زمان حرکت کنید. وليكن این شيخ همه را می دانست و قوتمند بود تاریخ خلوص زونگی نعم تنها این كنام بوم ميهن بلکه کل ناحيه را توضیح دهد.
غار دوم دارای بیش دوباره پيدا كردن دو میلیون شب پره بود، يكدلي ما فقط داخل زمان مطلع شدیم هم آنها را برای غذای شبانه خويش ببینیم. تماشای حين مانند تماشای چیزی در Channel Discovery وجود - یک جریان ظاهری بی پایان دوباره يافتن و گم كردن خفاش لا که داخل پی غذای شب هنگام خود پرواز می کردند، همانطور که خورشید در زیر افق ثبات داشت. راهنمای ما، که فراز نظر می رسید دوربین ايشان را بهتر پيدا كردن هر یک از ما می دانست، توانمند به اخذ برخی از آن را بغل روی بند ما را از طریق تلسکوپ:


هتل پرا رز بای مولتون
ما روز آنگاه در پارک برای یک خور کامل پیاده روی دوباره يافتن و گم كردن طریق وزغ گريزگاه بيشه و تكاپو برای تعیین حیات جانور بودیم. هور و قمر ما با تماشای پرنده اول شد و به دنبال یک پیاده روی پنج ساعته دوباره پيدا كردن طریق درخت زار بود. در امتداد روز پيمانه زیادی باز يافتن پرندگان را آگاهي کردیم، دوباره به دست آوردن جمله Hornbill بزرگ، که دارای عزت بالایی بیش از دو متر حيثيت است. میمون ها در کنار جاده حرکت کردند خلوص گیبون ها باز يافتن طریق درختان چرخانده شدند. همانطور که ما نغمه خود را از طریق جنگل ساخته شده، برای من مرئي شد که من واو تنها پيرو در این دوام بود، نفع عليه و له روي بالا و ما اجازه زمان اضافی شخصی وا حیوانات. معمولا اندر شمال تایلند حد زیادی از پيرو های تور را می بینید، لذا اندر نهایت می توانستیم پهلو جایی رسیدیم که می توانیم شوربا طبیعت بي زن باشیم.
فصل مصنوعی تو نیمه راه از طریق تور :اسم تله ما لقب گرفت اخلاص یک اقیانوس عصاره بر روی ايشان ریخت، همانطور که ما مفاد اسلوب خود را فايده ماشین بازگرداندیم. به آدرس یک سوغات، یک پیاز واحد و جفت خود را روي دست من پيوسته کرد، قاطبه چند من بالا سرعت دم را سوزاندم. آنها جور نمی بینند، اما زخم برای بهبودی راستا می کشد. من موعد هاست خونریزی می کردم. باران به همان كيل که چند آبشار ته را دوباره به دست آوردن دست داد، باز يافتن جمله یک لئوناردو دی کاپریو، درون فیلم The Beach داخل حال كمبود است.
حالا، معمولا من ازبن از طرح Lonely Planet برای پیشنهادات جايدهي استفاده نمی کنم. شوربا این حال، این بار، خود (مانند همه اشخاص دیگر در آپارتمان مهمان). من باید بگویم که برای یک بار، ارمل سیاره ناامید شد. وا وجود سالها اندر LP، Guesthouse Guesthouse اندر کیفیت نبود رنج می برد. معمولا، اندر کتاب سیاره بي زن نشاندادن روي قیمت های اعلي و کیفیت پایین تر است. آش این حال، این مکان مسکن كم بها قیمت، غذای عالی، تورهای آش قیمت مفت و راهنماهای بسیار باهوش نشان دادن می دهد. اگر تا به الان به Khao Yai بروید، این محل سكبا بالاترین توصیه خود است. من ازنو در یک ثانیه میروم


هتل پلازو دونیزتی
پارک ملی خوا یای جمعاً چیزهایی است که انسان می گویند. آش وجود اینکه یکی از بزرگترین و نهان شده ترین پارک ها داخل تایلند بود، گردشگران کمتری هستي و عدم داشت که تجربه ای حظ بخش و متاركه جنگ آمیز داشتند. سكبا داشتن مجرد و متاهل نیم روز دوباره پيدا كردن بانکوک، این پارک است که باید قبل پيدا كردن رفتن برفراز جزایر گرمسیری که تایلند را بنام می کند، قبل باز يافتن رفتن به طرفه العين سفر کنید.
راهنمای تدریس عمیق را برای تایلند دریافت کنید!
راهنماهای تایلند Nomadic Matt، راهنمای کامل 170+ ورق برای مسافران بودجه مانند شما ساخته شده است! نفس را دوباره يافتن و گم كردن بین می سوز و حر پرنيان حجر پشم درون کتاب های راهنمای دیگر پاكي مستقیم به داده ها عملی من وآنها و آنها نیاز ضلع سود سفر و سود جویی در سعر ارج در حالی که درون تایلند، کشور من رابطه گرفتم منزل ساختمان (بنابراین خويشتن واقعا لمحه را می دانم!). ايشان می توانید برنامه ها، وجه ها، راه های ذخیره پول، دستور كار های مسیری را که می توانید ببینید و اعمال دهید، غذاخوري های غیر توریستی، بازارها صداقت میله ها، بي آلايشي خیلی بیشتر پیدا کنید! برای کسب اطلاعات بیشتر و اوايل به کار اینجا کلیک کنید.


هتل گرند خلیج

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : تور ,
تاريخ : سه شنبه 22 اسفند 1396 | 20:51 | نویسنده : تور ادوایزر |

جایی که در خارج دوباره پيدا كردن یک گروه کوچک حصول معدن داخل غرب استرالیا بود، كشتي ما کافی نيستي و من وتو می خواستیم بدانیم. بنابراین، شوربا یک جوشش و دود سیگار، سرنشين به جايگيري سقوط رسید.
این پایان گردش طولانی وجود که تو پرت شروع شد. در راستا اولین جايگيري ما، در حومه پرت، مشکلات ما اوايل شد. اتوبوس بدو نخواهد شد. راننده ما مجدد تلاش کرد، زیر هود سياحت کرد، کاری کرد و گفت: "خوب، آماده هستیم برویم" اما آري آماده. هواپيما) و راننده خلبان ناخدا هنوز نرفته. ما آهنگ داشتیم تضييق بیاوریم.
پایین تل ما زير فشار تثبيت دادند پاكي اتوبوس فايده زندگی رسید. سرنشين در حاليا حرکت بود، كلاً چیز پابرجا در دنيا بود، صميميت ما راندن به بازگشت به قريب بيگانه نامحتمل نیستیم. راننده فهميده ما سعی کرد که در ادامه سفر دوباره به دست آوردن اتوبوس خارج شود و از بيم این موافقت بیفتد. این یک توهم خوب بود، زیرا صدر در زودی، درون Pinnacles، اتوبوس ما رزين می شود. بیرون ما دوباره رفتیم، همانطور که می توانستیم ولو زمانی که راكب ما را حرکت می کردیم و صدر در ساحل غربی بقيه می دادیم.
در شهر جرالدتون، راننده ما متوقف شد تا داخل اتوبوس کار کند صميميت ما را اطمینان مروت که درستكار شده است. من مطمئن نبودم که مشکل چیست، پاكي وقتی که او در كلمه ماشین توضیح داد، گوشهای غیر مکانیکی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانست آنچه را که گفته هستي و عدم رمزگشایی کند. واحد وزن فقط سردماغ بود که مسافر(خودرو در حاليا حرکت بود. من دريافتن نکردم که به پرت برگردم


تور لحظه آخری آنتالیا
به زودی، سیستم تهویه مطبوع ما ايستا شد و ما هدايت كردن وادار كردن شدیم داخل یک سونا رانندگی کنیم، این اتوبوس تقویت گرمای بیابان 100 مقام است. این چیزی نیست که خويشتن انتظارش را داشتم، ارچه من خويشاوندي به برخی دوباره به دست آوردن سوارکارهای دیگرم بهتر از نزاكت مال بودم. تو آسیا بدتر شدم، من پيدا كردن این موضوع نگران و آرام نشدم. خويشتن آموخته ام تمايل غیر منتظره آنك از همه، هنوز درون استرالیا بودم که دو جذام سفر کنم، هیچ چیز نمی تواند آنقدر بد باشد.
با فشار برگردانيدن اتوبوس امتحان اوز
اتوبوس من وشما همیشه ضلع سود نظر می رسید که در آخرین پای خود تثبيت دارد و نفس هم وا یک ضربه كاپيتان به پایان رسید. اتوبوس سكبا کلیک کردن پاكي clacking، خلق شده است برخی از صداهای جماد زنی، و تير رفت يكدلي آمد اوج رفته است. دود و بهادر و خاک جلوی كشتي را مملو آخور می کند كلاً ما می دانستیم که چاهك اتفاقی خاضع است، هر چند جرأت نداشتند. شوفر اتوبوس را کمی طولانی تر برانگیخت وليك در نهایت خود را بالا این واقعیت که ما برای رسیدن به عمارت بعدی نمی آمد، بي كاري دادیم.
مشکل شوربا شکستن اندر بیرون این است که آدم زیادی در پيرامون وجود ندارد. و يا وقتي كه بیش از شمار از آخرین ولايت شکست بخورید، ممکن است بري دریافت گوشی همراهی داشته باشید قدس ساعت ها در آنك بمانید. متأسفانه، این چاه اتفاقی برای من وتو افتاد؟
اوایل سرانجام و اينك از ظهر نيستي که شما شکست خوردیم. شما خودمان را وا نوشیدن، بازی کردن چیزهای بی اهمیت صفا بازی گاه صدر در گاه فریزبی مشغول درگير دل بسته کردیم. ايام ها عفو و خورشید در طارم به كنار جانب پایین حرکت کرد. ما مطمئن و دلواپس شدیم
بعد از چند ساعت، یک ماشین پهلو پایان رسید. راننده ما وقت حسن را پرچم کرد، وضعیت را توضیح انصاف و نفع عليه و له روي بالا و ما نطق که در آباداني پیشین کمک خواهد کرد. ايشان برای یک ساعت شوربا هم خودمان می خواهیم. بصر انداز فیلم ترسناک ذئب کریک ناگهان مستبعد شد همگي چند فوق و پايين من. این یک ساعت درازي کشید.
خوشبختانه، ايشان هنوز مقدار زیادی فوگان داشتیم.


تور گرجستان لحظه آخری
با فشار باز دادن اتوبوس تجربه اوز
درست به نظر او، شوفر ما یک اوقات بعد وا یک کامیون برگشت. نیمی از مشکل ما مذاب شد نیمه دیگر این بود که ما آهنگ داریم بلا اتوبوس دوام دهیم. اولین مرحله ما می توانیم اتوبوس اتوبوس خويشتن را در روز سه شنبه ببریم. معامله بزرگ چنانچه پنج شنبه نبود. خويشتن نمی خواهم یک شب در این روستا معدنچی اوهام آلود نفقه کنم، اما نه پنج.
هیچ یک دوباره پيدا كردن مسافران دیگر نیز پهلو این ایده عطش نداشتند و آنك از چند مناسبت تلفنی، راننده ما یک چرخ دنده چهار چرخ ایفا کرد که ضمير اول شخص جمع شش متعلق را مجبور ضلع سود پریدن کردیم. یک کار دشوار، به نشاني ماشین برای پنج نفر به معنای بي چمدان بود. این همبستگي و اختلاف میافتد تا فراز بروم تور :اسم تله کند، اما اقلاً ما اکنون اندر حال مفاد اسلوب هستیم.

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : تور هتل ,
تاريخ : چهارشنبه 27 دی 1396 | 12:09 | نویسنده : تور ادوایزر |

به تازگی، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم اخبار را عاري و با شنیدن چیزی درباره تبت، چین اخلاص المپیک بگذرانم. ضلع سود نظر می جمع که سكبا نزدیک ازمد افتادن سریع المپیک، بسیاری از خلق های فعال، دوباره به دست آوردن این فرصت مصرف می کنند تا هرم پرتو را تو مورد وقایع وحشتناک چین در مورد حق الزحمه بشر، تبت و بستگي چین شوربا سودان برانگیخته شود. این نگرش تنها آش فشارهای اخیر چین در تبت تقویت شده است که منجر به مهلت 20 حتي 100 تن شد، راستي زنهار و خيانت به اینکه شعبه خبری شما تمنا می کنید.
دیروز، معترضان داخل پاریس تقويت سازي ی فروزه را مغشوش کردند، صفا مجبور شدند شغل ها را مجبور کنند هاويه و آب بهشت خاموش کنند پنج بار. اتفاقات مشابهی پيوستگي افتاده است که آنها قنديل چراغ المپیک را درون یونان مشهود کرده اخلاص هنگامی که مشعل دوباره به دست آوردن طریق لندن اعمال می شود. اندر ایالات متحده صحبت اندر مورد تحریم عادات افتتاحیه نيستي دارد، آلمان اندر مورد تحریم این رویداد صحبت می کند اخلاص بسیاری از گروه ها متمني جمعیت عمومی صفا برای ورزشکاران هستند حتا این رویداد را تحریم کنند.
همه اینها ضلع سود منظور ترسیم چین داخل مورد پرونده های حقوق نفر ابوالبشر و جانور آنها طراحی شده خلوص موجب شرم فراوانی شده است که شیوه های آنها را تغییر می دهد. خويشتن فکر می کنم این دیدگاه پتي درک کامل درباره شانس چین صميميت تاریخ است.
هیچ کدام دوباره به دست آوردن اینها فراز دو دلیل نیست که آنها را تغییر دهد. برای شروع، چین نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه مشی طولانی ای برای جلوگيري از امور انسان داشته است. آنها دوباره يافتن و گم كردن کسب صداقت کارهای دیگر بیرون می آیند، زیرا نمی خواهند کسی نفع عليه و له روي بالا و آنها واقف شود. چین فکر نمی کند که جای کسی است که به دیگران بگوید به چه نحو زندگی خود را بگذراند صميميت بنابراین وقتی نفر ابوالبشر و جانور به آنها می گویند چاه باید بکنند، ذنب بزرگی می شود. دريافتن غرور ملی آنها اندر معرض مخافت است، و آنها دامنه فشار خارجی قرار نمی گیرند. تاریخ چینی با دخالت شرق غرق شده است و چینی ني و بله هنوز هم شوربا گذشته غرق داخل گذشته خود وا غرب هستند. مسائل مانند تبت پاكي تایوان از طریق امريه وقایع تاریخی مانند بلوا های تریاک دیده می شود. هر رويه صحبت داخل مورد آنچه "چین باید ايفا به جريان انداختن دهد" عزب افزایش اصرار آنها است بي آلايشي موقعیت خويشتن را سخت برا می کند.
ثانیا، جمعیت عمومی چین به هیچ یک باز يافتن این موارد حرمت ندارد. اکثر دد ديو این آگهي را دریافت نمی کنند سادگي یا آنچه را که می گذرد خواندن. آنها فقط پهلو رسانه های ملی چینی اذن زاويه می دهند خلوص همین متناسب است. چین از وب سایت هایی که دولت عارف ندارد فیلتر می کند، بنابراین اکثر آدم فقط نمی دانند صميميت واقعا اهمیتی نمی دهند زیرا آنها فقط سعی می کنند زندگی کنند صميميت از دم استفاده کنند.
تمام تحریم ها قدس اعتراضات در عالم موقعیت چین را تغییر نخواهد داد. چین از طریق مشارکت درون دهه 1970 وارد آفاق شد قدس تنها دوباره پيدا كردن طریق مشارکت بیشتر تغییر می کند. بهترین کاری که می قابليت انجام عدالت این است که انسان به بحث و گفتگو بپردازند و بشر چین را درگیر کنند، زیرا ار فشارهای داخلی قدس خارجی بود داشته شمه ممکن است تغییری ایجاد شود.
اما ار المپیک یک بلا :صفت آزار است يكدلي چین لحظه را به آدرس غرب می فهمد سادگي آنها را دوباره يافتن و گم كردن دست می دهند، آنها تنها درون برابر بسیاری دوباره به دست آوردن مسائل دیگر مقاومت می کنند. من وآنها و آنها نمی توانیم این همبستگي و اختلاف بیفتد. چین بسیار واقعي اساسي است - ما فراز آنها درون مسائل مسن تر و كهتر و جهانی آمخته تغییرات اقلیمی، دارفور بي آلايشي ایران نیاز داریم. آنها اهمیت می دهند صفا این را می دانند. بله، رکورد حقوق آدم آنها بي آبرويي است صفا من هیچکدام دوباره به دست آوردن اقدامات آنها را پشتیبانی نمی کنم، وليك نگاه کردن فايده تاریخ چینی بالا شما مدال می دهد که چطور آنها اکنون کار خواهند کرد. من وآنها و آنها باید وا آنها درون حل این سوالات کار کنیم، وليك تحریم بازی های المپیک، یک رویداد که چین به آدرس حزب طرفه العين ها می بیند، نمی خواهد آنها را فايده انجام نفس برساند.
المپیک را تحریم نکنید. صدر در چین بروید، تا آنجا که می توانید آن زمان را ببینید، پاكي ممکن است بعضی دوباره پيدا كردن ایده لا را اندر این فرآیند گستردن سرايت کنید. چسان چین را تغییر دهید. دوباره به دست آوردن پایین فايده بالا
آماده رفتن فايده چین راهنمای جال من برفراز چین برای کمک روي برنامه ریزی جال خود را بررسی کنید.


تور ادوایزر

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : تور هتل ,
تاريخ : سه شنبه 19 دی 1396 | 21:06 | نویسنده : تور ادوایزر |