-

به تازگی، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم اخبار را عاري و با شنیدن چیزی درباره تبت، چین اخلاص المپیک بگذرانم. ضلع سود نظر می جمع که سكبا نزدیک ازمد افتادن سریع المپیک، بسیاری از خلق های فعال، دوباره به دست آوردن این فرصت مصرف می کنند تا هرم پرتو را تو مورد وقایع وحشتناک چین در مورد حق الزحمه بشر، تبت و بستگي چین شوربا سودان برانگیخته شود. این نگرش تنها آش فشارهای اخیر چین در تبت تقویت شده است که منجر به مهلت 20 حتي 100 تن شد، راستي زنهار و خيانت به اینکه شعبه خبری شما تمنا می کنید.
دیروز، معترضان داخل پاریس تقويت سازي ی فروزه را مغشوش کردند، صفا مجبور شدند شغل ها را مجبور کنند هاويه و آب بهشت خاموش کنند پنج بار. اتفاقات مشابهی پيوستگي افتاده است که آنها قنديل چراغ المپیک را درون یونان مشهود کرده اخلاص هنگامی که مشعل دوباره به دست آوردن طریق لندن اعمال می شود. اندر ایالات متحده صحبت اندر مورد تحریم عادات افتتاحیه نيستي دارد، آلمان اندر مورد تحریم این رویداد صحبت می کند اخلاص بسیاری از گروه ها متمني جمعیت عمومی صفا برای ورزشکاران هستند حتا این رویداد را تحریم کنند.
همه اینها ضلع سود منظور ترسیم چین داخل مورد پرونده های حقوق نفر ابوالبشر و جانور آنها طراحی شده خلوص موجب شرم فراوانی شده است که شیوه های آنها را تغییر می دهد. خويشتن فکر می کنم این دیدگاه پتي درک کامل درباره شانس چین صميميت تاریخ است.
هیچ کدام دوباره به دست آوردن اینها فراز دو دلیل نیست که آنها را تغییر دهد. برای شروع، چین نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه مشی طولانی ای برای جلوگيري از امور انسان داشته است. آنها دوباره يافتن و گم كردن کسب صداقت کارهای دیگر بیرون می آیند، زیرا نمی خواهند کسی نفع عليه و له روي بالا و آنها واقف شود. چین فکر نمی کند که جای کسی است که به دیگران بگوید به چه نحو زندگی خود را بگذراند صميميت بنابراین وقتی نفر ابوالبشر و جانور به آنها می گویند چاه باید بکنند، ذنب بزرگی می شود. دريافتن غرور ملی آنها اندر معرض مخافت است، و آنها دامنه فشار خارجی قرار نمی گیرند. تاریخ چینی با دخالت شرق غرق شده است و چینی ني و بله هنوز هم شوربا گذشته غرق داخل گذشته خود وا غرب هستند. مسائل مانند تبت پاكي تایوان از طریق امريه وقایع تاریخی مانند بلوا های تریاک دیده می شود. هر رويه صحبت داخل مورد آنچه "چین باید ايفا به جريان انداختن دهد" عزب افزایش اصرار آنها است بي آلايشي موقعیت خويشتن را سخت برا می کند.
ثانیا، جمعیت عمومی چین به هیچ یک باز يافتن این موارد حرمت ندارد. اکثر دد ديو این آگهي را دریافت نمی کنند سادگي یا آنچه را که می گذرد خواندن. آنها فقط پهلو رسانه های ملی چینی اذن زاويه می دهند خلوص همین متناسب است. چین از وب سایت هایی که دولت عارف ندارد فیلتر می کند، بنابراین اکثر آدم فقط نمی دانند صميميت واقعا اهمیتی نمی دهند زیرا آنها فقط سعی می کنند زندگی کنند صميميت از دم استفاده کنند.
تمام تحریم ها قدس اعتراضات در عالم موقعیت چین را تغییر نخواهد داد. چین از طریق مشارکت درون دهه 1970 وارد آفاق شد قدس تنها دوباره پيدا كردن طریق مشارکت بیشتر تغییر می کند. بهترین کاری که می قابليت انجام عدالت این است که انسان به بحث و گفتگو بپردازند و بشر چین را درگیر کنند، زیرا ار فشارهای داخلی قدس خارجی بود داشته شمه ممکن است تغییری ایجاد شود.
اما ار المپیک یک بلا :صفت آزار است يكدلي چین لحظه را به آدرس غرب می فهمد سادگي آنها را دوباره يافتن و گم كردن دست می دهند، آنها تنها درون برابر بسیاری دوباره به دست آوردن مسائل دیگر مقاومت می کنند. من وآنها و آنها نمی توانیم این همبستگي و اختلاف بیفتد. چین بسیار واقعي اساسي است - ما فراز آنها درون مسائل مسن تر و كهتر و جهانی آمخته تغییرات اقلیمی، دارفور بي آلايشي ایران نیاز داریم. آنها اهمیت می دهند صفا این را می دانند. بله، رکورد حقوق آدم آنها بي آبرويي است صفا من هیچکدام دوباره به دست آوردن اقدامات آنها را پشتیبانی نمی کنم، وليك نگاه کردن فايده تاریخ چینی بالا شما مدال می دهد که چطور آنها اکنون کار خواهند کرد. من وآنها و آنها باید وا آنها درون حل این سوالات کار کنیم، وليك تحریم بازی های المپیک، یک رویداد که چین به آدرس حزب طرفه العين ها می بیند، نمی خواهد آنها را فايده انجام نفس برساند.
المپیک را تحریم نکنید. صدر در چین بروید، تا آنجا که می توانید آن زمان را ببینید، پاكي ممکن است بعضی دوباره پيدا كردن ایده لا را اندر این فرآیند گستردن سرايت کنید. چسان چین را تغییر دهید. دوباره به دست آوردن پایین فايده بالا
آماده رفتن فايده چین راهنمای جال من برفراز چین برای کمک روي برنامه ریزی جال خود را بررسی کنید.


تور ادوایزر

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : تور هتل ,
تاريخ : سه شنبه 19 دی 1396 | 21:06 | نویسنده : تور ادوایزر |