-

پارک ملی Khao Yai در حدود 2.5 ساعت درون شمال بانکوک استواري دارد و یکی دوباره به دست آوردن بهترین پارک های ملی تایلند است. داخل سال 1962 تاسیس شد، اولین پارک ملی تایلند وجود و اکنون یک سایت میراث جهانی یونسکو است.
من همیشه چیزهای زیادی داخل مورد پارک شنیدم، اما سكبا وجود زندگی تو تایلند برای چندین سال، ازاصل موفق نشدم آن زمان بروم. هنگامی که چند هفته پیش فايده یک دوست از بوستون بازی کردم، من آن را به عنوان بهانه ای برای استفاده از لحظه در نهایت دم را در سپس استفاده کردم.
پارک واقعا حيرت طرفه انگیز، زیبا، خالی از گردشگران، و مشحون از فلور حيله و جادو، فون، تزكيه حتی چند فیل وحشی.


هتل کلاب هراکلس
بعد دوباره به دست آوردن ظهر به خانه مهمان رفتیم، من واو فقط درون زمان سفر به نیم شمس بودیم. این تبرزين شما را فراز چند سوراخ و یک نعيم و دوزخ طبیعی به پيشكش آورد. اولین غار صدر در بیش باز يافتن 2،000 خفاش خانه بود بي آلايشي به آدرس یک بتخانه بودایی وجود قبل پيدا كردن اینکه اجتماع جمعيت محلی کمک به خلق راهبان آذرگاه مناسب بود. آش این حال، رهبان هنوز هم درون اینجا برای رفتن بالا تفکر. من فکر می کنم تاریکی و آسودگي برای مراقبه تازه است.
راهنمای ما به نظر می رسید متخصص اندر همه چیز، آرم دادن جزئتمامت ما حشرات، صحبت داخل مورد تناوب حیات وطواط ها، بي آلايشي حتی به ما يادگيري خاک تو ترکیب خاک بي آلايشي نحوه مصرف از گوانو باتری برای هزينه و دخل منفجره. همگي چیز جذاب هستي و عدم او خیلی ناديده می دانست قدس انگلیسی عالی گفتگو می کرد، چیزی که داخل تورهای تایلند بسیار كيميا كمياب بود. معمولا راهنماهای تور تو تایلند فقط پاسبانان هستند، من وآنها و آنها را از ملاحظه به مکان پیاده می کنند، بسیار کم مناقشه درس جستار می کنند، پهلو شما امکان می دهند عکس های خود را گرفته و آن زمان حرکت کنید. وليكن این شيخ همه را می دانست و قوتمند بود تاریخ خلوص زونگی نعم تنها این كنام بوم ميهن بلکه کل ناحيه را توضیح دهد.
غار دوم دارای بیش دوباره پيدا كردن دو میلیون شب پره بود، يكدلي ما فقط داخل زمان مطلع شدیم هم آنها را برای غذای شبانه خويش ببینیم. تماشای حين مانند تماشای چیزی در Channel Discovery وجود - یک جریان ظاهری بی پایان دوباره يافتن و گم كردن خفاش لا که داخل پی غذای شب هنگام خود پرواز می کردند، همانطور که خورشید در زیر افق ثبات داشت. راهنمای ما، که فراز نظر می رسید دوربین ايشان را بهتر پيدا كردن هر یک از ما می دانست، توانمند به اخذ برخی از آن را بغل روی بند ما را از طریق تلسکوپ:


هتل پرا رز بای مولتون
ما روز آنگاه در پارک برای یک خور کامل پیاده روی دوباره يافتن و گم كردن طریق وزغ گريزگاه بيشه و تكاپو برای تعیین حیات جانور بودیم. هور و قمر ما با تماشای پرنده اول شد و به دنبال یک پیاده روی پنج ساعته دوباره پيدا كردن طریق درخت زار بود. در امتداد روز پيمانه زیادی باز يافتن پرندگان را آگاهي کردیم، دوباره به دست آوردن جمله Hornbill بزرگ، که دارای عزت بالایی بیش از دو متر حيثيت است. میمون ها در کنار جاده حرکت کردند خلوص گیبون ها باز يافتن طریق درختان چرخانده شدند. همانطور که ما نغمه خود را از طریق جنگل ساخته شده، برای من مرئي شد که من واو تنها پيرو در این دوام بود، نفع عليه و له روي بالا و ما اجازه زمان اضافی شخصی وا حیوانات. معمولا اندر شمال تایلند حد زیادی از پيرو های تور را می بینید، لذا اندر نهایت می توانستیم پهلو جایی رسیدیم که می توانیم شوربا طبیعت بي زن باشیم.
فصل مصنوعی تو نیمه راه از طریق تور :اسم تله ما لقب گرفت اخلاص یک اقیانوس عصاره بر روی ايشان ریخت، همانطور که ما مفاد اسلوب خود را فايده ماشین بازگرداندیم. به آدرس یک سوغات، یک پیاز واحد و جفت خود را روي دست من پيوسته کرد، قاطبه چند من بالا سرعت دم را سوزاندم. آنها جور نمی بینند، اما زخم برای بهبودی راستا می کشد. من موعد هاست خونریزی می کردم. باران به همان كيل که چند آبشار ته را دوباره به دست آوردن دست داد، باز يافتن جمله یک لئوناردو دی کاپریو، درون فیلم The Beach داخل حال كمبود است.
حالا، معمولا من ازبن از طرح Lonely Planet برای پیشنهادات جايدهي استفاده نمی کنم. شوربا این حال، این بار، خود (مانند همه اشخاص دیگر در آپارتمان مهمان). من باید بگویم که برای یک بار، ارمل سیاره ناامید شد. وا وجود سالها اندر LP، Guesthouse Guesthouse اندر کیفیت نبود رنج می برد. معمولا، اندر کتاب سیاره بي زن نشاندادن روي قیمت های اعلي و کیفیت پایین تر است. آش این حال، این مکان مسکن كم بها قیمت، غذای عالی، تورهای آش قیمت مفت و راهنماهای بسیار باهوش نشان دادن می دهد. اگر تا به الان به Khao Yai بروید، این محل سكبا بالاترین توصیه خود است. من ازنو در یک ثانیه میروم


هتل پلازو دونیزتی
پارک ملی خوا یای جمعاً چیزهایی است که انسان می گویند. آش وجود اینکه یکی از بزرگترین و نهان شده ترین پارک ها داخل تایلند بود، گردشگران کمتری هستي و عدم داشت که تجربه ای حظ بخش و متاركه جنگ آمیز داشتند. سكبا داشتن مجرد و متاهل نیم روز دوباره پيدا كردن بانکوک، این پارک است که باید قبل پيدا كردن رفتن برفراز جزایر گرمسیری که تایلند را بنام می کند، قبل باز يافتن رفتن به طرفه العين سفر کنید.
راهنمای تدریس عمیق را برای تایلند دریافت کنید!
راهنماهای تایلند Nomadic Matt، راهنمای کامل 170+ ورق برای مسافران بودجه مانند شما ساخته شده است! نفس را دوباره يافتن و گم كردن بین می سوز و حر پرنيان حجر پشم درون کتاب های راهنمای دیگر پاكي مستقیم به داده ها عملی من وآنها و آنها نیاز ضلع سود سفر و سود جویی در سعر ارج در حالی که درون تایلند، کشور من رابطه گرفتم منزل ساختمان (بنابراین خويشتن واقعا لمحه را می دانم!). ايشان می توانید برنامه ها، وجه ها، راه های ذخیره پول، دستور كار های مسیری را که می توانید ببینید و اعمال دهید، غذاخوري های غیر توریستی، بازارها صداقت میله ها، بي آلايشي خیلی بیشتر پیدا کنید! برای کسب اطلاعات بیشتر و اوايل به کار اینجا کلیک کنید.


هتل گرند خلیج

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : تور ,
تاريخ : سه شنبه 22 اسفند 1396 | 20:51 | نویسنده : تور ادوایزر |