-

مصاحبه این ماه از نویسنده کتاب "ماه" ویلیام شكست است. او نویسنده خويش پاناما است يكدلي بینش وجود و غير را داخل مورد این کشور در حال رفاه و خرابي در حال آبادي و آنچه که او فکر می کند درون فروشگاه داخل آینده است.
Nomadic Matt: چطور به عنوان یک نویسنده کتاب راهنما پایان دادید؟


جاهای دیدنی سنگاپور
ویلیام فریم: این واقعا کسی را که سعی دارد تو نوشتن کتاب راهنمای شکسته شود، گزند تعدي می دهد، ولي تا به حالا یک ناشر خبردار من نشد پاكي حتی قراردادی را برای راهنمای مسافرت پهلو پاناما نمايش داد. خويشتن در آنك بزرگ شدم يكدلي اخیرا یک کتاب قهوه تو مورد کانال پاناما گستردن سرايت کرده نيستي که به ایجاد حرمت من کمک کرد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز یک خبرنگار نامه بودم که پیشنهاد کرد خود می توانستم بنویسم صفا حتی ممکن است جشن موقت محنت داشته باشم.
پرداخت خنده دار بود ليك به نوعی من قلاب کردم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اکنون سه گانه کتاب فقط اندر پاناما نوشته والد و ابن - رونوشت دوم راهنمای کتابچه راهنمای قمر من در پيس نوامبر ترويج شد.
من همیشه فکر می کنم که هر نقشه آخرین وعده من است، منتها من هنوز روي نوشتن راهنمای کتاب می روم. هم سنگ من دوباره به دست آوردن بریتانیا است اخلاص زمانی که شما چند سالی وصلت و طلاق کردیم، حتی کتاب راهنمای کوچکی برای آبادي برای مهمانان عروسی ما نوشتیم.
آیا راهنمای کتاب به آدرس پر دورويي و درخش به آدرس مردم می خواهم فکر می کنم آن است بي آلايشي یا نفس را یک کار راحت و بغرنج و کار اصطبل تلاش؟ بالا نظر می رسد که به سقف ی کارآفرینی برسم.
در كيفيت کار واقعی هیچ چیز لبريز زرق بي آلايشي برقی نيستي ندارد. وقتی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در شاهراه هستم، وافراً و به ندرت 12 ساعت درون روز، هفت شمس هفته در حواشي می گذرانم. این می تواند جمعاً چیز را از اتمام جاذبه ها، كافه ها، مهمان پذير ها، تظاهر های تميز شده، يكدلي آویزان کردن ایستگاه های اتوبوس در مصاحبه آش راننده ني و بله معنی کند، بنابراین خود می توانم نقشه های ناخوشایندی را که هیچ هنگام نتوانستم از نفس بیرون بیایم.
همه چیزهایی که اجرا میدهید قدس ببینید، بخشی دوباره يافتن و گم كردن کار است، بنابراین شما هرگز ساعت را نخواهید دید. اگر شما درون مورد آنچه که ايفا به جريان انداختن می دهید جدی هستید، من واو نیز تحقیقات زیادی را ارتكاب می دهید که دريافتن می کنید که یک استاد دبیرستان هستید. من ساعت های بی شماری را دوباره يافتن و گم كردن طریق نامه ها، تاریخچه های كليشه نشده، اعلاميه های زیست محیطی، وب سایت های مرموز به اصطلاح انگلیسی قدس اسپانیایی درآمد باج می کنم. در مکان هایی اخت پاناما، نفع عليه و له روي بالا و طور خاص، دانسته ها جامعی درون مورد اقمشه موضوعات پیدا می شود.
اگر شما داخل حال ارتكاب نوشتن نحو تجسمی هستید، زندگی نیز می تواند کمی خطرناک باشد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم شش ماه به ارتكاب کارهایی مالوف افزایش شتاب و كند تعجيل جنگل، قایقرانی رودخانه، پرواز در هواپیما های ترسناک، و سرگردان در پيرامون مناطق لبريز جنب و جامه جنگ شهرستانها. این سرگرم کننده برای یک تعطیلات کوتاه است، ولي صرف یک روز ظهر از ارتكاب کارهای نابخردانه و عاقلانه به احتمال زیاد چیزهای بدی را برای شما فراز وجود می آورد.
ویلیام فریاد، کتاب راهنمای کتاب ماه، خنده بيت است وقتی که اندر دوران سفرم حيوان را مونس داشته باشم و نزاكت مال را صدر در آرامی كنار بنده روی آنها بیدار می کنم، شغلم همانطور که فکر می کردم، به ميزان ی مشتاقانه ای نیست. من این بافتوت را درون Bocas del Toro صدر در یاد می آورم که در یک حمور وجود و برفراز من گفت: "شما می دانید، بیل، كتابت كردن راهنمای کتاب خیلی شبیه نفع عليه و له روي بالا و کار است."
همه گفتند که نویسنده کتاب راهبر می تواند درون زمان انفجار باشد. خود چیزهایی را دیده بابا که به كاربستن داده اب هرگز به كاربستن نخواهم عدل اگر احساس نکنم وظيفه بگير به پیاده روی داخل انتهای هر اتوبان ای هستم صميميت هر آروين ای را که ممکن است تجربه کنم تجربه کنم.
آیا فکر می کنید اینترنت چگونه مردم را به مفروضات و مجهولات مسافرت در نغمه هایی تبدیل می کند که راهنمای کتاب های کاغذی نامتداول شده است؟


دیدنی های دبی
اینترنت تو حال فراهم راه سفر انسان را تغییر می دهد. ممکن است معلومات آنلاین را پیدا کنید حتی برای بیشتر مکانهای بيرون از حرمت - که چند كلاس پیش فقط از کتابهای راهنمایی دریافت کردید. این نیز نوشتن سفرهای دموکراتیک است: سایت های بررسی دوردستها سفر مالوف tripadvisor.com به شما امکان می دهد نظرات بسیاری باز يافتن مسافران را بررسی کنید و نفع عليه و له روي بالا و جای لحظه که فتوا برخی دوباره پيدا كردن نویسنده های راهنمای کتاب را تکذیب کنید.
بنابراین خويشتن فکر می کنم که غرور جولان جنگ وجدال هایی که ممکن است وا نویسندگان کتاب های شيخ ایجاد شود، فراتر از حين چیزی است که رسانه های خاص برای نگاشتن آنها استفاده می کنند. خويشتن فکر می کنم احتمالا پراكندگي می افتد این است که راهنمای کتاب های کاغذی خلوص اینترنت اوان به همگرا ازمد افتادن و یا اقلاً در کنار دريغ بسیار بیشتر دوباره پيدا كردن امروز ارتكاب می دهند. کتابچه لا قبل دوباره پيدا كردن اینکه حتی ضلع سود کتابفروشی نچ منتقل شوند، اندکی از تاریخ گذشته هستند. این امر امتناع ناپذیر است برفراز این دلیل که زمان سرايت یک کتاب منتشر و توزیع شده است. حتماً اینترنت، اذن انتشار صداقت توزیع فوری را می دهد. پیدا کردن نوا فحوا هایی برای صدر در روز رسانی کتاب های راهنمای از طریق اینترنت زندگی مفید وجود و غير را فراخي دهد. اینترنت همچنین راهی است که خوانندگان را پهلو محتویات، تصاویر و نمونه های بیشتری خويشاوندي می دهد تا دوباره يافتن و گم كردن کتابچه راهنمای کاغذ مقرون روي صرفه که کوچکتر از دفترچه تلفن است زيبنده باشد.
یک چیز غامض برای ادا این کار این است که یک وب سایت (راهنمای پاناما) را صدر در طور خاص برای كپيه جدید کتاب راهنمای جذام من در پاناما مفاد اسلوب اندازی کنید. یک ناحيه باب تغییرات در مکان های پاناما که وديعه درستكاري شده اند، مکان هایی جدید منعقد کرده، قیمت های برفراز روز شده صداقت غیره را لیست می کند، همانطور که من معلومات را دریافت می کنم. این ناحيه باب فرمت خواهد شد هم مسافرین بتوانند آنچه را که آنها را به منزل می رساند چاپ کنند و يا وقتي كه آنها را شناسنده دارند، لحظه را به عنوان یک افزودنی كليشه کنند. این همچنین حاوی گالری عکس های گنده عريض ای است و نفع عليه و له روي بالا و مسافران فرصت می دهد تا اينكه سوالات خويشتن را پيدا كردن من بپرسند و به دیگر مسافران تدبير دهند.
من دوست دارم فکر کنم که قاطبه کتاب راهنمای شخصیتی دارد. صورت تاپ ها روي backpackers ها روي بازار نشان دادن می شوند، راهنماهای Rough پهلو روی تاریخ و ادب تمرکز می کنند، DK دارای نقوش سوم بعدی مسن تر و كهتر است. شخصیت کتاب من وشما چیست؟
مجموعه کتابهای ماهانه نفع عليه و له روي بالا و طور سنتی برای نوبت مورد مشخص و ناپيدا شده است: داشتن دائره المعارف و رابطه داشتن شخصیت واقعی. خوشبختانه، داخل سال های اخیر، آنها پيدا كردن این که پهلو طور اجباری فراگیر شده اند پاك شده اند. کتابچه های ماهانه هنوز طراحی شده اند تا به طیف فراخ ای دوباره پيدا كردن بودجه ها يكدلي منافع تجدید گلگشت کنند تا سری های دیگر که تمایل ضلع سود تمرکز بیشتر دارند. اما آنها در حال بسيجيده مختصر هستند صداقت طراحی مجدداً در چند سال كهن آسان نم است تا اينكه آنچه را که نویسنده به نفس بهترین است نشان دادن دهد. فکر می کنم طراحی ازنو این کتاب ني و بله را جذاب تيز و کاربر پسند آبديده ساخته است.
برای کتاب راهنمای ابرص من، خود فکر می کنم خوانندگان می توانند خاطرخواهي واقعی خويشتن را فراز پاناما خلوص آنچه در حين ارائه می دهند، درك کنند. ليك اکنون درون مورد مکان هایی که افراد آش چیزی برای فروش - حسب معمول املاک پاكي مستغلات یا خدمت ها توریستی - تو مورد مکان به قد می برند - يكدلي من سعی می کنم دوباره يافتن و گم كردن طریق وقت حسن برسیم. حيوان از آزمون خود حظ بیشتری میبرند گر آنها یک ایده حادث :اسم تازه بینانه دوباره به دست آوردن آنچه دارند انتظار دارند. خواه مسافران باید یک ملاحظه یا یک تجربه را تحرز کنند، من بالا آنها پهلو طور مستقیم می گویم. خود نیز سعی می کنم وا حس هزال و جدي طبعی صفا تحمل، که من فکر می کنم برای لذت بردن دوباره يافتن و گم كردن یک کشور مثل هماهنگ پاناما، کلیدی است.
غروب خورشید اندر پاناما پاناما تبدیل شده است به هدف پرتاب توریستی مسن تر و كهتر و همچنین یک نشان محبوب بازنشستگی. آیا این را به آدرس یک چیز نو مشاهده میکنید؟ برخی دوباره پيدا كردن مشکلات ناشی دوباره به دست آوردن این افزایش گردشگری چیست؟
پاناما هنوز ضلع سود دور پيدا كردن گردشگری نیست که در کاستاریکا باشد. هنوز هم دشوار است برای پیدا کردن یک كنار یا جزیره ای که می توانید فراز طور کامل فايده خودتان بپردازید یا فلق را در یک روستایی که تقریبا یک توریست را دیده اید حتی اندر پاناما نیز گذرانده باشید.
اما پاناما قطعا مقدمه به ساكت آرامش کردن می کند. زیبایی طبیعی طبیعی يكدلي تاریخ شگفت آور غنی است برای دیدن بسیار زیادی وجود دارد و دم را سخت و مقرون پهلو صرفه برای مبرا زدن. بازنشستگان در الحال حرکت هستند زیرا این نسبتا كم ارزش است صداقت دارای محلول ذوب خوي بزاق تمیز، زیرساخت خوبی است، قناعت دومی، احتراس های پزشکی عالی و عصاره و هوای دلپذیر است. هرگونه وجهه خارجی نه ناگزیر افزایش رو صدر در افزایش و خطا خواهد بود، قدس پاناما برخی از آن را دیده است، ار چه تقریبا فراز همان تعداد که ممکن است از ترس.
رونق ساخت و ساز در آنوقت بسیار زیاد است صميميت کمبود شن صميميت ماسه برای ساختن و ارغنون وجود دارد. آخرین بار اندر Bocas del Toro بودم و سيروسياحت کردم که کارگران داخل روز صميميت شب برای كاربرد در برنامه های ساختمانی، شن و ماسه كناره ور را برداشتند. این غیرقانونی است منتها شکایات هیچ اثری نداشتند. هرگاه پاناما امعان نداشته باشد، حرص و طمع، نزاع و تفکر کوتاه موعد زیبایی طبیعی طبیعی را پاك سازي می سازد که موجب می شود که چنین موقعیتی دوست داشتني مليح باشد.
پاناما هنوز یک رپ ردي است. اکثریت آمریکایی ها لمحه را به عنوان کشور خطرناک باز يافتن 80s ملاحظه می کنند. چرا این قصه و تاريخ برای موعد طولانی بقيه داشته است، حتی هرگاه بیشتر آمریکایی نچ به سرانجام و اينك بروند؟


دیدنی های دبی
من فکر می کنم اکثر آمریکایی خير تصویری دوباره يافتن و گم كردن پاناما ندارند. اندر مورد تنها چیزی که آنها می دانند وجود دارد نوعی کانال حيات دارد. ولي حقیقت این است که هم حدی که گرینگو خير یک تصویر دارند، دوباره به دست آوردن کوکائین، افعي ها، بیماری های گرمسیری صفا نوریه است.
چرا این تصویر تغییر نکرده است؟ بخشی از آن به این دلیل است که پاناما مشغول فعالیت خود داخل ترویج ذات است بي آلايشي هنوز داخل مورد تشویق گردشگری احساسات متفاوتی دارد. ذات پانامائی ها درون مورد اینکه جنت خود را ازكارافتاده کرده اند مترقب هستند. گردشگری برای اقتصاد طرفه العين بسیار اهمیت دارد، بلي به همسایگانش، که تمایل دارند صدر در گردشگران قدس کشاورزی خلوص دیگر چیزها متکی باشند. اکثر انسان این را درک نمی کنند، وليك پاناما غنی ترین کشور اندر آمریکای مرکزی است. این کانال، بخش بانکی بین المللی، دومین منطقه بزرگ تجارت سبكبار در جهان، ثبت شرف کشتی پاكي غیره است. کشاورزی فصل کوچکی باز يافتن اقتصاد نزاكت مال است صفا گردشگری یک سرمایه گذاری نسبتا جدید است.
همچنین، آمریکایی خير کافی نیستند که دام تار را انجام داده بي آلايشي به خانه می طريقه تا داخل مورد آنچه پاناما واقعا خودي دارند متفرق شود، هنوز نفع عليه و له روي بالا و نقطه خراج نرسیده است. مسافران تمایل دارند که صدر در لحظات مرسوم، نفس ای گله کنند. هنگامی که مردم کشف کرد که کاستاریکا ملاحظه خوبی برای دیدار بود، همه بدايت به سیل گزافه گويي كردن از خود درآوردن کردند. در اكنون حاضر، نفس را عملا غیر قابل وجهه به PR بد، عموم واقعیت است. کسانی که دوباره پيدا كردن هر كورس دور کشور می دانند تمایل دارند فکر کنند پاناما بیشتر به دم پیشنهاد می دهد يكدلي مطمئنا گردشگری کمتری دارد. منتها برای این واقعیت برای غلبه كنار بنده ناامیدی، هنگام باد زیادی برج خواهد کرد.
اگر شما مجبور بودید سوم چیز را داخل پاناما مشاهده کنید، چاهك می شد؟
اول، کانال پاناما. این واقعا تعجب كرانه ها و انفس است تزكيه بی توقف جذاب است. درون دنیا چیزی شبیه نزاكت مال نیست.
دومین كنفرانس الجزایر بوکاس داخل تورو، یک جزیره ای از جزایر کارائیب است که زیبایی بسیار زیبایی دارند اخلاص دارای جذابیت فکری است که هنوز هماهنگ نشده است. این یک مقصد بوهمیک برای کوهنوردان بین المللی است، اما دشوار است که پيدا كردن پارک لا و جاده ها با ساحل دنج ساحل گذار کنید.
سوم، سرزمین های غربی، فايده ویژه عمران ده بوکته است. این عرق و هوای ناخوشايند بي ذوق و محیط باغبانی است که برای بسیاری پيدا كردن بازنشستگان خارجی جذاب است، ليك همچنان گيرايي كشش های طبیعی مالوف قایقرانی رودخانه درون سطح جهانی، منفذ سوزی صداقت پارک های ديو پیکر ملی دارد.


هتل کلاب هراکلس

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : هتل ,
تاريخ : يکشنبه 12 فروردين 1397 | 16:42 | نویسنده : تور ادوایزر |