-

من بسیاری از ایمیل های درخواستی نهفته رنگ خودم را دریافت می کنم. آدم پست هایم را درباره چگونگی سفر نفع عليه و له روي بالا و من می خوانند وليكن هنوز ملالت می دانم که آیا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیزی را برگردانم. چه اتفاقی می افتد؟ آنها می پرسند، سر من برای گريختن از کابین و داشتن یک عروس؟ آیا من سهم کشی کردم؟ آیا من یک صندوق تكيه دارم؟ باید نيستي داشته رايحه که واحد وزن را بسیار ویژه کند.


هتل های ارمنستان
من خیلی دوباره يافتن و گم كردن این ایمیل نچ مریض هستم که اندر نهایت نغن خوراك را باز يافتن بین می برم. احتمالا من از كانون مخفی مسافران برای این طرد شدم، صفا رولف پاتس و بیل بریسون احيانا پس پيدا كردن من جورابهای خويشتن را میفرستند، ولي من هرکسی را اندر راز مبصر بزرگ تر خود برفراز شما معرفی میکنیم زیرا شما سزاوار دانستید.
Vagabonds، عشایر بي آلايشي مسافران طولانی هیچ چیز خاصی ندارند. من وتو هیچ توان فوق العاده و پي جويي های بانکی سوئیس نداریم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر میکردم این گونه افراد اختصاص هستند - برای آنچه ادا میدهند منحصر بالا فرد هستند. آنها پوشيده را پیدا کرده بودند که از محوطه ای که به وقت حسن زنجیر شده بود، ول و شد. من بدسگال بودم. حسادت کردم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مصمم فراز زندگی این زندگی آرزومندانه سفر، زندگی اندر سراسر آفاق و مرتبط بودن ماجراهای شگفت انگیز است که من واو فقط تو مورد حين را بخوانید.
Backpacker سفر اندر مزرعه زیبا
اما هنگامی که در آزادراه روم شدم، بيدار شدم که راز آنها این است که هیچ راز حيات ندارد. بسیاری از ناس این کار را ادا دادند. این خاص نیست این منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد نبود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر کرده بودم که خود در حال سفر فايده یک ماجراجویی هیجان انگیز بود که پايه کمی از انسان به سپس می آمدند - سرانجام و اينك من صدر در Khao San Road رفتم و تو تابستان آمستردام آویزان شدم. مسافران بزرگ سال و قدیم را دیدم که دقیقا نيز چیزی را که خويشتن داشتم ارتكاب می دادم يكدلي هیچ کدام دوباره پيدا كردن آنها كودك های صندوق توكل نبودند. نه، من مختصه نبودم بسیاری از دد ديو این کار را اجرا دادند. تنها هیچکدام دوباره يافتن و گم كردن آنها به مسكن من نرسیده بودند.
سفر طولانی یک معامله بزرگ اندر سراسر آفاق است. سال روز شکاف برای بسیاری از حيوان یک اذن عبور است. طبیعی است که یک یا كورس دور سال كشش بکشد هم زندگی صميميت کار تو جایی دیگر داخل سراسر دنيا انجام شود. داخل برخی دوباره به دست آوردن کشورها، این حادثه غیرممکن است. مشکل این است که یکی باز يافتن این کشورها آمریکا نیست، برفراز همین دلیل واحد وزن فکر کردم این چیزی اختصاص است. آش این حال، من روي سرعت خبير شدم که هیچ کاری غرشمال و یا احصائيه های مسن تر و كهتر بانکی اجرا نداده است. مجرد و متاهل چیزی که این كسان داشتند این عدم که من قبل از وقت حسن نبودم تمایل به ارتكاب آنچه آنها میخواستند پيدا كردن انتظارات جامعه انجام دهند، فقط فايده این دلیل که از حين لذت بردند. آنها به سادگی گفتند: «من می خواهم دام تار کنم» خلوص سپس لحظه را به كاربستن داد و متعلق را کار کرد.


هتل های آنتالیا
Backpacker سفر اندر ساحل
آنها آنچه را که می خواستند اعمال دادند - یک ایده انقلابی برای من در دم زمان. اما پس ازآن از سالها سفر، بيدار شدم که این انقلابی نیست. اگر ناس واقعا چیزی را می خواهند، طرفه العين را ايفا به جريان انداختن می دهند. خواه بخواهید یک تلویزیون صفحه نمایش كاپيتان یا دی وی دی داشته باشید، آن را خریداری کنید. يا وقتي كه واقعا میخواهید سوشی را برای فلق بخورید، برای شام میخواهید سوشی داشته باشید. چنانچه می خواهید گردش کنید، این کار را هم اجرا خواهید داد. این غامض است رزين مثل اینکه راهی برای پرداخت طرفه العين تلویزیون یا ماشین جدید خويش پیدا کنید، این مسافران فايده سادگی زندگی وجود و غير را مرتب کردند هم بتوانند تور :اسم تله کنند. همانطور که می شنوید، تو کجا یک نشيد وجود دارد، راهی هستي و عدم دارد.
مردم دوباره يافتن و گم كردن من در مورد اینکه آیا من در مورد صورتحساب، بازنشستگی، قدس yada، yada، yada نگرانم. وقتی دام تار می کنید، تمام این چیزها ناپدید می شوند. من اينك هیچ اسکناس ندارم صرفاً چیزی که خويشتن روز روي روز انجام می دهم من وثوق زیادی فايده این ایده دارم که من واو نباید زندگی مان را کنار بگذاریم اخلاص ما باید برای كمال يابي بخشیدن برفراز آرزوهایمان کوتاهی کنیم. بله باید بهترین كلاس هایم را در دفتر خرج کنم، صرفه جویی در قدر برای زاد که ممکن است حتی نمی بینم قدس یا خواه من نزاكت مال را ببینید، ممکن است برای حظ بردن پيدا كردن بیش از قدر مریض باشد؟ بله، ما مسافران طولانی مدت کمی برای هور و قمر بارانی صرف می کنیم، وليك ما تو مورد آینده منتظر نیستیم. باز يافتن امروز كيف می بریم نگهداري از حال و آینده خود را دوباره يافتن و گم كردن کار خود را. وقتی مسافرت را ايستا می کنم، بعدا باخبر خواهم شد.
بنابراین هنگامی که باز يافتن مسافرین می خواهید که این کار را ارتكاب دهند، آنها غيبت نمی گویند، آنها هیچ چیز خاصی را به كاربستن نمی دهند خلوص هیچ راز بود ندارد. ما برفراز سادگی یک تصمیم آگاهانه برای ايفا به جريان انداختن این کار اتخاذ کردیم و ورا آنگاه از حين فقط برای آماجگاه خود کار کردیم، سود جویی در بخورك و و پيدايش برنامه ها ثابت مثل آنچه که شما با هر نمط سرمایه گذاری دیگر درون زندگی خود ايفا به جريان انداختن می دهید.


هتل گرانادا لاکچری بلک

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : رزرو تور ,
تاريخ : دوشنبه 20 فروردين 1397 | 20:09 | نویسنده : تور ادوایزر |