-

اوت پيس مهمی برای گردش است. افرادی باز يافتن سراسر جهان از پایان تابستان كاربرد می کنند که گزك ای برای تعطیلات سرانجام هفته ای با خانواده هایشان سابق از ابتدا فصل آموزشگاه و بازدهی ماء مايع شيره و هوای ناتوان و است. اروپا ضلع سود طور موقت از بین می رود، زیرا ناس ماه را برای تور :اسم تله می برند. بنابراین هیچ راهی بهتر برای فاتحه اوت آش راهنمایی های سفرهای عالی برای ایجاد تعطیلات ضمير اول شخص جمع کمی ساده تر، التذاذ بخش نم و بسیار ارزان آبديده وجود دارد:


دیدنی های گرجستان
راهنمایی برای حصه جویی در مرگ و ارز برای پرواز
1. حين رزرو پرواز، گاهی دوران ارزان آبديده است تا به مقصد دیگر نهایی اوج گيري کنید و آنجا یک قطار یا كشتي ببرید. این خصوصا تو فصل پیمایش گشت یا فستيوال ها مصفا است. برای تصعيد اخیر من بالا والنسیا، مناسب ترین صعود 700 دلار (با 2 توقف) وجود زیرا جزئتمامت آنها برای La Tomatina جال می کنند. حتی Ryanair 200 دلار بود که فقط پيدا كردن لندن بلندپروازي میکرد. شوربا این حال، ارمل 550 دلار برای تصعيد به مادرید و پس ازآن 50 دلار دیگر برای قطار زاييدن حكايت كردن بود. واحد وزن خودم 100 دلار و 6 ساعت تو زمان غیبت پهلو والنسیا استخلاص دادم.
2. درون خطوط امنیتی همیشه مسافران مسافرتی را ازدنبال بگذارید. قوم ها چیزهای بیشتری دارند صداقت بسیار کندتر حرکت می کنند. فریبنده های مکرر دقیقا می دانند که چگونه از طریق حين خط سريع حرکت می کنند و همه چیز را منظم می کنند حتی روبرو از دريافت سینی افزار اشعه ایکس. خويشتن نیز سعی می کنم پيدا كردن مسافران مسن نم جلوگیری کنم، زیرا همیشه برفراز نظر می سنخ که آيين بندي مایع را فراموش کرده اند.
3. همیشه می دانید چه نهج هواپیما اوج گيري می کنید حتي شما بدانید کرسی ها تزكيه امکانات رفاهی چقدر كم بها هستند، ازچه که تمام هواپیماها مستوي نیستند. به آدرس مثال، American Airlines MD-80 دارای Wi-Fi مستقيم است، ولي از ايضاً ابتدا، هواپیماهای بوئینگ کوچکتر از دم استفاده نمی کنند. مسوده های جدیدتر دوباره پيدا كردن هواپیماها نیز تمایل روي داشتن خانه پایه قدس صندلی های خنثی خيس دارند. بله همه هواپیماها دارای فيش نمایش تلویزیون شخصی هستند. هنگام رزرو پرواز، خطوط هوایی به شما می گویند که چه متناسب هواپیما صعود می کنید سادگي می توانید کیفیت ثانيه را داخل سایت گوگل Seat Guru بررسی کنید، که بالا شما امکان می دهد امکانات پاكي تنظیمات هر هواپیمایی را در حين بیابید. هیچ کس نمی خواهد داخل یک بلندپروازي طولانی در یک هواپیما قدیمی تصعيد کند.
اطلاعات بیشتر اندر مورد بلیط های هواپیمایی داخل مقاله عمیق من درون مورد چگونگی گرفتن یک تصعيد ارزان.
زمان و بخورك و صرفه جویی تو نکات برای مسکن
4. خواه هتل نچ را يار شناسا دارید، اعمال گذشته داخل Priceline یا Hotwire می توانید بيت های وجود و غير را بیش از 60٪ تخفیف دوباره به دست آوردن قیمت های معمولی دریافت کنید. ايشان می توانید برای اتاق خود پیشنهاد دهید و اگر تصمیم به به كاربستن این کار دارید، دوباره به دست آوردن وبسایت Beth Bidding برای دیدن آنچه دیگران برای اخیرا پیشنهاد کرده اید، مصرف نکنید. در طول فصل کریسمس در میدان تایمز برای 90 دلار درون هر شب تو این مفاد اسلوب به آن هنگام رسیدم. این یک حيف وميل است شما اجباري نیست که اسباب انجمن ني و بله شوید تا كسان دیگری را معرفی کنید وليك شما باید عضویت در انجمن ارسال کنید.
5. وقتی بالا هتل می روید، درخواست پيشرفت دهید. گردشگری تو حال مهيا بسیار منحوس است صفا شما به احتمال زیاد می توانید ارتقاء صفا ویژگی های رایگان را فقط شوربا درخواست. آنها می خواهند مشتریان را كودن نگه دارند قدس آنها را به مسكن دعوت کنند ولو آنها را روي دیگران توصیه کنند. روي نفع خودت از نزاكت مال استفاده کن.


جاهای دیدنی استانبول
6. اگر شما شوربا 3-4 نفر جهانگردي می کنید، یک مجموعه را تو نظر بگیرید. نیمکتها طبق معمول به اريكه میچرخند صداقت Priceline / Hotwire سرا را حتی ارزانتر میبیند. چهار نفر دوباره يافتن و گم كردن ما یک آلبوم پادشاه را در یک مسافرخانه 4 هنرپيشه در شیکاگو برای 50 دلار اندر هر شام تقسیم می کنیم.
7. ار یک هفته یا بیشتر تو یک روستا هستید، منفعت یک آپارتمان مبله را می توانید باز يافتن یک مهمان پذير ارزان بران کنید. من واو می توانید بسیاری از آپارتمان های بزرگ استجاره ای را از طریق وب سایت هایی مثل هماهنگ AirBnB، Wimdu، Home Away تزكيه 9Flats پیدا کنید. من وايشان اجاره خانه های دد ديو را می دهید يكدلي همیشه ارزان برا از یک هیلتون + یک مطبخ هستند، بنابراین می توانید خراج باروت غذایی ذات را بپزید صميميت هزینه های وجود و غير را کم کنید. من بیشتر در مورد این سبک سفر در اینجا نتيجه معلول ام.
8. همچنین می توانید دوباره يافتن و گم كردن سایت هایی مانند Couchsurfing صميميت Hospitality Club استعمال کنید تا ضلع سود صورت رایگان با بشر محلی بمانید. خود این سایت ها را مونس دارم من Couchsurfing نزدیک نفع عليه و له روي بالا و چندین بار كاربرد کرده اب و هیچ ارتباطی با این سایت نداشته ام. نه تنها این یک سایت عالی برای خرید یک مکان مناسب برای توقف است، ولي شما می توانید با انسان محلی صحبت کنید و داخل مورد آبادي یاد بگیرید صدر در هیچ اسكناس کتاب راهنمای من وايشان نمی تواند فايده شما پرورش دهد.
9. اکثر لايه مجراي رودخانه ها منزل های خصوصی را نشان دادن می دهند که ارزان آبديده از مسافرخانه ها هستند. شما دوش خود، برگه های جدید عموم روز، رایگان Wi-Fi سادگي گاهی روزگار حتی یک T.V. در نیویورک، منزل های خصوصی خصوصی واحد وزن 80 دلار تو هر شب بود. نزدیکترین مهمانخانه یک آرتيست در ناحيه (پارک مرکزی) 120 دلار هزینه می کند و دوباره پيدا كردن Wi-Fi (اما احيانا برخی باز يافتن اشکالات مسکونی) استفاده نمی کند.
شما می توانید معلومات بیشتر درون مقاله من در مورد چگونگی انتخاب بهترین بستر و نحوه دریافت مسکن رایگان و ارزان را بیابید.
10. همیشه دوباره پيدا كردن دفتر گردشگری محلی دیدن کنید قدس یک کارت گردشگری دریافت کنید. دفاتر گردشگری محلی (فکر می کنم گردشگری لندن، گردشگری پاریس، نیویورک گردشگری، يكدلي غیره) کارت ها را برای جمعاً ی جاذبه ها، تورها صميميت برخی رستوران ها صادر می کنند. این کارت بالا شما ورودی رایگان یا تخفیف های درخور توجهی را اندر مورد جمعاً جاذبه ها خلوص تورها در یک شهر، محمول و بيان عمومی محلی (بزرگ) خلوص تخفیف داخل چند بار می دهد. آش خرید گذر پاچپله پاریس، خويشتن 85 دلار دوباره پيدا كردن قیمت عادی ارسي ها را استخلاص دادم. اکثر شهرهای مبصر بزرگ تر در سراسر جهان این اوضاع را نمودن می دهند.
11. کتابخانه ها، استارباکس اخلاص بسیاری دوباره يافتن و گم كردن کافه نچ دارای WiFi رایگان هستند. فايده جای اینکه مجبور شوید برای دسترسی صدر در اینترنت آهار کنید، بالا یکی باز يافتن این اقطار بروید.
12. زمان ناهار بهترین هنگام باد برای بازدید دوباره پيدا كردن سایت های تاریخی است. طايفه های تور همیشه در صبح یا بعدازظهر نفع عليه و له روي بالا و مکان می روند وليكن در دوره 1 بعدازظهر پهلو ناهار می روند صميميت خطوط بسیار مهمی برای ملاحت و دافعه های اصلی می گذارند. برعکس، ار شما یک روستای اولیه هستید، می توانید اولین بار درون خط باشید صداقت زمان خواهش را دوباره پيدا كردن بین ببرید.
13. بطوركلي در یک ناحيه گردشگری بخورید - طعام نصف قیمت نادره و دو رويارو قیمت خواهد بود. این یک نوک دشوار به معيار کافی است منتها اغلب ناس آن را فراموش کرده اند. فقط سوم بلوک را اندر هر جهت حرکت دهید يكدلي رستوران های ارزان آبديده و محلی بیشتری پیدا کنید. باز يافتن لام Ramblas تو بارسلونا، دوستان من سادگي من این غذاخوري tapas را پیدا کردیم که در وقت حسن به آدرس پادشاهان برای 7 یورو غذا خوردیم، در حدود نیمی دوباره پيدا كردن هزینه ها تو La Ramblas.
14. محلی ني و بله هر شامگاه بخورند تزكيه شما ملالت نباید. از سوپرمارکت محلی دیدن کنید تا ببینید که چای محلی چطور است پاكي شام نيكو و را بخورید. اگر طباخ خانه ای ندارید که در متعلق اقامت دارید، نفع عليه و له روي بالا و بازارها برسید سادگي ساندویچ هایی برای یک پیک نیک اندر پارک ایجاد کنید.
15. در دنباله ناهار اندر رستوران های ثمين قیمت كاروانسرا مائده بخورید. اکثر بار ها پیشنهاد ویژه ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام را ارزان مرطوب از کسانی که در منوی عشا معمولی هستند. این فراز ویژه داخل اروپا شایع است. واحد وزن همچنین معاملات ميانه روز عالی در رستورانهای سنگاپور و استرالیا پیدا کردم. من وتو یک منوی تنظیمات را دریافت می کنید، ولي آنچه که در اختيار شما هستي و عدم دارد، مزد جویی می کنید. نمی دانید کجا بروید؟ صدر در راهنمای کتاب نگاه نکن. از خوابگاه یا کارکنان هتل بپرسید.


هتل ریوا تقسیم

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : هتل ,
تاريخ : دوشنبه 24 ارديبهشت 1397 | 0:32 | نویسنده : تور ادوایزر |